Filmy reklamowe

Filmy reklamowe

Nagrywam filmy reklamowe realizując kompletną produkcję wideo – od stworzenia koncepcji, przez nagranie, aż po montaż wideograficzny i dostarczenie końcowego materiału wideo w odpowiednim formacie.

Krótki film reklamowy

Filmy pozwalają na bardziej naturalną i efektywną komunikację z widzami, ponieważ wykorzystują zarówno wizualne, jak i dźwiękowe elementy. Filmy reklamowe dają większy potencjał na wywołanie takich emocje u widzów, które skłaniają do zakupu produktu, czy zwrócenia uwagi na usługi. Poprzez opowiadanie historii, wywołanie śmiechu, wzruszenie lub podniesienie nastroju, można zbudować silne połączenie z odbiorcami i utrwalić w ich pamięci markę lub produkt. Dobrze zrealizowany krótki film reklamowy będzie bardziej skutecznym narzędziem w działaniach marketingowych niż zdjęcie czy grafika.

Produkcja filmów reklamowych

Firma, której zależy na zbudowaniu profesjonalnego wizerunku powinna zainteresować się realizacją materiałów wideo. W ostatnich latach nastąpił prawdziwy przełom w produkcji filmów reklamowych – marketing internetowy wymusił na twórcach i firmach dostosowanie oferty do nowych realiów. Obecnie video dużo skuteczniej wspiera działania marketingowe niż zdjęcia i tekst. Wyprodukowanie dobrze wyglądającej reklamy wideo produktu czy filmu wizerunkowego lub korporacyjnego jest w zasięgu finansowym większości firm na rynku.

Reklama video samochodów

Niektóre produkty lub usługi mogą być trudne do przedstawienia za pomocą tekstu lub statycznych obrazów. Reklama wideo pozwala na wizualne przedstawienie produktu lub usługi w sposób bardziej angażujący uwagę odbiorców. Filmy prezentujące auta do sprzedaży to atrakcyjna forma zaprezentowania pojazdu w internecie. Wyprodukowanie takiego filmu nie jest dużym kosztem, szczególnie w przypadku stosunkowo drogich aut – wtedy koszt takiej reklamy to ułamek procenta wartości auta. Wykorzystując dobre światło, klimatyczne otoczenie oraz ruch możemy stworzyć u klienta autentyczną potrzebę posiadania tego auta.

Filmy reklamowe z drona

Zazwyczaj drona wykorzystuję do nagrania jedynie 2-3 ujęć, które są dodatkiem do filmu i świetnie je uzupełniają. Pozwala to na uzyskanie szerszej perspektywy, pokazanie firmy czy produktu w szerokim kontekście, na przykład jako wstęp do ujęć ze zbliżeniami (czyli od ogółu do szczegółu). Czasami jednak klienci oczekują nagrania filmu gdzie wszystkie ujęcia sfilmowane są „z góry”. Zobacz przykładową produkcję filmu reklamowego zrealizowaną z wykorzystaniem drona.

Filmy promocyjne - tworzenie filmów reklamowych wysokiej jakości

Produkcja filmów promocyjnych powinna zawsze rozpocząć się od przygotowania scenariusza, który to jest odzwierciedleniem oczekiwań klienta. Bardzo cenie sobie gdy klienci opisują swoje oczekiwania podpierając się inspiracjami z innych filmów – realizacjami, które im się podobają. Filmy reklamowe dla firm realizuję w jakości 4K, która stała się już standardem.

Film reklamowy cena

Cena za wyprodukowanie filmu reklamowego jest uzależniona od oczekiwań klienta – reklamę wideo możemy stworzyć na milion sposóbów. Krótka reklama wideo na potrzeby social media może być zrealizowana przy pomocy nawet jednego ujęcia obracającego się przedmiotu, a innym razem koncepcja na realizację filmu będzie zakładała nagranie dziesiątek ujęć, z których powstanie dynamiczny film reklamowy, który będzie przykuwał uwagę.
Zachęcam do kontaktu – im lepiej poznam Twoje oczekiwania tym dokładniej będę w stanie wycenić realizację filmu reklamowego.