Video produktowe

Film produktowy

Reklama w formie video produktowego to świetny sposób na wyróżnienie produktu w internecie. Taki film charakteryzuje się zazwyczaj dynamicznym miksem ujęć typowo studyjnych z ujęciami aranżowanymi (dobranymi odpowiednio do produktu). Taka reklama wideo może być wyemitowana nawet w telewizji. Każda nasza realizacja finalnie jest przygotowana w rozdzielczości 4k. Niektóre ujęcia nagrywamy nawet w jakości 8k co pozwala na bardzo różnorodne wykorzystanie nagrań (np. kadrowanie części kadru do formatu pionowego).

Reklama produktowa - wideo packshotowe

Film produktowy ma ogromną przewagę nad fotografią – pozwala znacznie lepiej zaprezentować produkt, pokazać jego detale, zwrócić uwagę na cechy, które chcemy uwidocznić. Poprzez dodanie odpowiedniej muzyki i dynamiki ujęć film będzie angażował uwagę oglądających. Prezentacja produktu w odpowiednim otoczeniu pozwala na stworzenie pewnej więzi emocjonalnej z produktem.

Reklama video produktu

Dzięki odpowiednim narzędziom, filmy reklamowe mają moc przekonywania i oddziaływania na widza w sposób niezwykle skuteczny. Każdy obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, a film produktowy może zaprezentować produkt w taki sposób, który pozostanie w pamięci klientów na długo po obejrzeniu.
Staramy się, aby reklamy produktów, które realizujemy były kreatywne i zwracały na siebie uwagę, ale przede wszystkim aby dobrze prezentowały produkt, zwracając uwagę na jego wyjątkowe cechy.

Realizujemy również prostsze nagrania takie jak zaprezentowane poniżej.

Zrealizowanie takiego materiału złożonego wyłącznie z ujęć studyjnych na jednolitym tle jest stosunkowo tanie – zazwyczaj jest to koszt kilkuset złotych. Tego typu wideo packshot pozwala klientom dokładnie zobaczyć jak wygląda przedmiot, prezentuje jego kolor  pod różnym kątem padania światła, co jest trudne do uzyskania na fotografii.

Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób zaprezentować swój produkt lub usługę to trafiłeś w dobre miejsce, zapraszam do kontaktu.