Video produktowe

Film produktowy

Reklama w formie video produktowego to świetny sposób na wyróżnienie produktu w internecie. Taki film charakteryzuje się zazwyczaj dynamicznym miksem ujęć typowo studyjnych z ujęciami aranżowanymi (dobranymi odpowiednio do produktu). Taka reklama wideo może być wyemitowana nawet w telewizji. Każda nasza realizacja finalnie jest przygotowana w rozdzielczości 4k. Niektóre ujęcia nagrywamy nawet w jakości 8k co pozwala na bardzo różnorodne wykorzystanie nagrań (np. kadrowanie części kadru do formatu pionowego).

Reklama produktowa - wideo packshotowe

Film produktowy ma ogromną przewagę nad fotografią – pozwala znacznie lepiej zaprezentować produkt, pokazać jego detale, zwrócić uwagę na cechy, które chcemy uwidocznić. Poprzez dodanie odpowiedniej muzyki i dynamiki ujęć film będzie angażował uwagę oglądających. Prezentacja produktu w odpowiednim otoczeniu pozwala na stworzenie pewnej więzi emocjonalnej z produktem.

Reklama video produktu

Dzięki odpowiednim narzędziom, filmy reklamowe mają moc przekonywania i oddziaływania na widza w sposób niezwykle skuteczny. Każdy obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, a film produktowy może zaprezentować produkt w taki sposób, który pozostanie w pamięci klientów na długo po obejrzeniu.
Staramy się, aby reklamy produktów, które realizujemy były kreatywne i zwracały na siebie uwagę, ale przede wszystkim aby dobrze prezentowały produkt, zwracając uwagę na jego wyjątkowe cechy.

Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób zaprezentować swój produkt lub usługę to trafiłeś w dobre miejsce, zapraszam do kontaktu.