Fotografia produktowa 360

Fotografia produktowa 360 stopni

Jeśli chcesz zaprezentować swoje produkty w sklepie internetowym w wyjątkowy sposób to dobrze trafiłeś!
Fotografia produktowa 360 to rodzaj fotografii, która umożliwia oglądanie produktu ze wszystkich stron, umożliwiając interaktywną prezentację 360 stopni. Jest to zaawansowana technika fotograficzna, która pozwala na wykonanie zestawu zdjęć z różnych perspektyw, a następnie połączenie ich w spójną animację lub interaktywną wersję, którą można obracać, aby obejrzeć produkt z każdej strony.

Loading...

Pozwól klientom swobodnie obracać produktem,
aby obejrzeć go dokładnie z każdej strony.

Zdjęcia obrotowe Twoich produktów

Produkt jest fotografowany z różnych kątów z określonymi stopniami rotacji, aby zapewnić pełny widok zdjęcia obrotowego 360 stopni – obrót może być mniej lub bardziej płynny w zależności od pożądanego efektu. Ostateczny rezultat to interaktywna animacja, która umożliwia swobodne użytkownikom obracanie produktu i oglądanie go z każdej strony. Dostarczam gotowe rozwiązania do wdrożenia na popularne systemy zarządzania stronami (np. WordPress) – co oznacza, że wykorzystanie takiej animacji jest bardzo proste. Otrzymasz oczywiście również sekwencję zdjęć produktowych w formacie jpeg, gdzie każde zdjęcie będzie widokiem produktu pod innym kątem obrotu – w tej sytuacji administrator strony lub sklepu internetowego może wykorzystać dowolny skrypt do tworzenia zdjęć obrotowych.

Loading...

Fotografia obrotowa 360

Fotografia packshot 360 jest często stosowana w e-commerce, zwłaszcza w sklepach internetowych, aby klienci mogli dokładnie obejrzeć produkt przed podjęciem decyzji o zakupie. Daje to potencjalnym klientom lepszy wgląd w produkt i może zwiększyć zaufanie do marki oraz zwiększyć współczynnik konwersji sprzedaży. 

Jeśli chcesz by twoi potencjalni klienci mogli dokładnie przyjrzeć się produktowi, obserwując jego detale i jakość wykonania zainteresuj się fotografią 360 stopni. 

Loading...

Zdjęcia produktowe 360

Koszt sfotografowania jednego produktu w technice zdjęcia produktowego 360 zaczyna się od 50 zł netto, ale cena jest uzależniona od wielu czynników: wielkości przedmiotu, płynności obrotu (czyli ilości zdjęć na pełen obrót 360 stopni), oczekiwań klienta w kwestii retuszu zdjęć (czyszczenie lub prostowanie produktów itd.) oraz wielkości zamówienia (ilość produktów w jednym zamówieniu). Zachęcam do kontaktu, po odpowiedzi na powyższe pytania jestem w stanie dokładnie wycenić realizację sesji produktowej 360 stopni.